KASTAMONU İNEBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üniversite Yerleşme Durumu

Üniversite Yerleşme Durumu

Müdürlüğümüze bağlı 8 ortaöğretim kurumundan mezun olan 354 öğrencinin 158 tanesi 2. aşama sınavlarına (LYS) girmeye hak kazanmış olup; LYS sınavlarına giren bütün öğrencilerimiz yerleştirmeye esas taban puanın üzerine çıkmışlardır. Geçtiğimiz yıl yerleştirme puanlarında en yüksek puan alan İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi, bu sene de aynı başarıyı göstermiştir. Yerleştirme Puanı en yüksek olan ilk 3 öğrencimiz İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olan öğrencilerimizdir. İlçemizde yerleştirme puanı en yüksek olan öğrencimiz İnebolu Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlarından Yusuf Furkan FAZLIOĞLU´dur. Mezun olan bütün öğrencilerimize bir üst eğitim öğretim hayatında başarılar diler; başarılarından ve gayretlerinden dolayı ortaöğretim kurumlarımızın idarecilerine, öğretmenlerine ve diğer personeline teşekkür eder, başarılarının ve gayretlerinin devamını dileriz.

 

                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

CAMİKEBİR MAH. ADALET SK. NO 1 İÇ KAPI NO K2 İNEBOLU / KASTAMONU - Santral (366) 811 20 05 İlçe MEM.Müdür (Direkt Hat) (366) 811 61 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.