KASTAMONU İNEBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. MUSTAFA CİHAN AKTAŞ´IN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. MUSTAFA CİHAN AKTAŞ´IN YIL SONU MESAJI

Sevgili Öğrenciler; 

Sizden güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve yeni eğitim öğretim yılına enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

            Eğitimde feda edilecek tek çocuğun dahi olmadığı, her çocuğumuzun farklı özelliklere sahip olduğu bilinci içerisinde yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek yolunda gösterdiğiniz çabanın her türlü değerin üstünde olduğunu söylemek isterim.

           Mustafa Kemal Atatürk´ün veciz bir şekilde ifade ettiği gibi " Öğretmenler! Gelecek nesil sizin eseriniz olacaktır." sözünün bilinci içinde olan sizlere güveniyoruz. Bu duygularla siz değerli öğretmenlerimize fedakâr emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Kıymetli Veliler;            

      Çocuklarınız elinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Yeteneklerince başarılı da oldular. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir. Ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği sürdürmektir. Çocuklarımızın karnelerindeki istenmeyen notların telafisi her zaman mümkündür. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimizde, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır.

CAMİKEBİR MAH. ADALET SK. NO 1 İÇ KAPI NO K2 İNEBOLU / KASTAMONU - Santral (366) 811 20 05 İlçe MEM.Müdür (Direkt Hat) (366) 811 61 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.