KASTAMONU İNEBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARI

BAŞARI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ve Milli Eğitim Bakanlığı İş Birliğinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini; sigara,alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramaları ve Yeşilay Cemiyeti´nin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla ´Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi´ kapsamında Türkiye Geneli ´Bağımlılık´ konulu yarışma düzenlenmiştir. Söz konusu yarışmada Afiş Kategorisinde Şeyhömer Nadir Ertan Uygun İlkokulu 4/A Sınıfı öğrencisi Kübra MADENCİ, Şiir Kategorisinde İnebolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12/E Sınıfı Öğrencisi Fazli  CESUROĞLU İlçe Birincisi olmuştur. Öğrencilerimize ödülleri  İlçe Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Cihan AKTAŞ ve Milli Eğitim Şube Müdürü Alaattin DURSUN tarafından verilmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

08-06-2017

CAMİKEBİR MAH. ADALET SK. NO 1 İÇ KAPI NO K2 İNEBOLU / KASTAMONU - Santral (366) 811 20 05 İlçe MEM.Müdür (Direkt Hat) (366) 811 61 12

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.