23 Nisan Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Sportif Turnuvalar Düzenlendi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama etkinlikleri kapsamında sportif turnuva düzenlendi.Müdürlüğümüze bağlı ortaokullar arasında futsal,voleybol.masa tenisi ve dart branşlarında turnuvalar düzenlendi 18-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen turnuvanın ilk gününde futsal branşında başlama vuruşunu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Telat AKTAŞ yaptı.Turnuvalar sonucunda;
Ortaokullar Arası Futsal dalında
1.olan Atatürk Ortaokulu
Ortaokullar Arası Voleybol dalında
1.olan Mehmet Bülent Özyürük Ortaokulu
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında kızlarda:
1.olan SEDEF GÜLER- 9 Haziran Ortaokulu
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında erkeklerde:
1.olan HAKKI PEKER- İmam Hatip Ortaokulu
Ortaokullar Arası Dart dalında kızlarda:
1.olan ÖZNUR BOYABATLI- Azize AnaOrtaokulu
Ortaokullar Arası Dart dalında erkeklerde:
1.olan EMRE KENDİR -9 Haziran Ortaokulu
Ortaokullar Arası Futsal dalında
2.olan Azize Ana Ortaokulu
Ortaokullar Arası Voleybol dalında
2.olan İmam Hatip Ortaokulu
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında kızlarda:
2.olan MELİSA NUR SOĞANCIOĞLU-Mehmet Bülent Özyürük Ortaokulu
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında erkeklerde:
2.olan TALHA EFE KARAMEHMETOĞLU-İmam Hatip Ortaokulu
Ortaokullar Arası Dart dalında kızlarda:
2.olan MELİSA SOĞANCIOĞLU- Mehmet Bülent Özyürük Ortaokulu
Ortaokullar Arası Dart dalında erkeklerde:
2.olan Emirhan MERT-9 Haziran Ortaokulu
Ortaokullar Arası Futsal dalında
3.olan Mehmet Bülent Özyürük Ortaokulu
Ortaokullar Arası Voleybol dalında
3.olan Azize Ana Ortaokulu
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında kızlarda:
3.olan ELİF ÇODUR- 9 Haziran Ortaokulu-
Ortaokullar Arası Masa Tenisi dalında erkeklerde:
3.olan GÖKTUĞ KARA-Atatürk Ortaokulu-
Ortaokullar Arası dart dalında kızlarda:
3.olan NİSA YAĞMUR ŞİŞMAN-Kabalar Ortaokulu-
Ortaokullar Arası Dart dalında erkeklerde:
3.olan MEHMET GÜNEŞ-Azize Ana Ortaokulu
Katılan tüm takım ve öğrencilerimizi TEBRİK eder; başarılarının devamını dileriz...